Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialisti ametikohal alustas tööd Triin Roo

31.08.2017

Valga linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialisti ametikohal alustas tööd Triin Roo

Sellest nädalast alustas Valga linnavalitsuses ettevõtlus- ja arenguspetsialistina tööd valgalane Triin Roo.

Ettevõtlus- ja arenguspetsialisti peamisteks tööülesanneteks on Valga linna ettevõtluskeskkonna mitmekülgse arengu strateegiline planeerimine ja täideviimise korraldamine ning avaliku, era- ja mittetulundusliku sektoriga koostöö korraldamine ning linna ettevõtluskeskkonna arendamise ja linna turundusega seotud küsimuste koordineerimine, koostöövõrgustike loomine ja nende töö korraldamine.

„Märkasin selle ametikoha töökuulutust juba eelmise konkursi korral, kuid sel ajal pühendusin täielikult perele. Kui avanes uus võimalus kandideerida samale kohale, ei tulnud mul kaua mõelda - tundsin algusest peale, et tahan panustada Valga linna ja ettevõtluse arengusse," sõnas värskelt ametisse nimetatud Triin Roo.

Arenguameti juhataja sõnul on Triin aktiivne suhtleja ja hästi kursis Valgas ettevõtluskeskkonnas toimuvaga. Samuti on tal projektijuhtimise kogemus, mis on äärmiselt oluline antud ametikohal töötamisel.

Enne linnavalitsusse asumist töötas Roo viimati Atria Eesti AS personalijuhina ning varasemalt on ametis olnud MTÜ Paju Pansionaadid sotsiaaltöötajana ja Valga Maavalitsuses haigekassa konsultandina.

Triin Roo on õppinud Tartu Ülikoolis sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal ning täiendanud ennast ülikooli Pärnu kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise suunal.

 

Hele Heletäht
Valga Linnavalitsuse avalike suhete spetsialist
766 9902; 5347 2255

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?