Sa asud: Esileht

Prindi

Valga-Valka Helen Triatlon toob kaasa muudatusi liikluses

19.07.2017

Valga-Valka Helen Triatlon toob kaasa muudatusi liikluses

Valga linna ning MTÜ TriSmile'i koostöös toimub juba mitmendat aastat Valga-Valka Helen Triatlon. Kavas on erinevad võistlused harrastajatele ning olümpiadistantsiga triatlonivõistlus, mis on ühtlasi ka Baltimaade Meistrivõistlus. Tegemist on sportliku suurüritusega, mille raames sätestatakse linnas teatud liikluspiirangud. 

Spordiürituse edukaks läbiviimiseks suletakse Valga linnas järgmised teelõigud: Pikk tn (Tartu tänavast Tööstuse tänavani), Transpordi tn (Tartu tänavast Viljandi maanteeni) ning Tartu tn (Pikk tänavast Transpordi tänavani). Tartu tänaval toimub liiklus reguleerijate abil. Maanteedest suletakse Valga-Uulu maantee (1,4-10,3 kilomeetritel), seega Tõrva poolt tulijad peavad sooritama ümbersõitu Jõhvi-Tartu-Valga maanteele Sooru-Piiri tee kaudu. Viljandi maantee piiripunkti on liikluspiirangute kehtimisel võimalik ületada sõites Tartu-Viljandi maantee kaudu. 

Liinibussidele on ürituse ajal läbipääs tagatud.

Antud liikluskorraldus kehtib 22. juulil kell 14.00-18.00 ning 23. juulil kell 10.00-15.00.

Triatloni puudutav üldinfo ning ajakava on saadaval siin. Võimalike liikluskorraldusi puudutavatele küsimuste korral võimalik pöörduda Ain-Alar Juhansoni poole, tel: 53338272.

Valga Linnavalitsus kutsub kõiki Valga-Valka Helen Triatloni osalejatele kaasa elama ning vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

 

Robert Derevski
Valga Linnavalitsuse avalike suhete spetsialist, praktikant
7669902 / 56620843
robert.derevski@valgalv.ee

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?