Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linnavolikogu kinnitas Valga linna arengukava muutmise

02.06.2017

Tänasel, 2. juuni Valga linnavolikogu istungil kinnitati Valga linna arengukava muutmine. Tähtsamatest muudatustest lisati arengukavasse Valga keskstaadioni olmehoone rekonstrueerimine ning uue spordihoone ehitamine, mille valmimistähtaeg on septembris 2019 ning Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse kaasajastamiseks arhitektuurikonkursi läbiviimine ja rekonstrueerimine aastatel 2020-2021. Täpsemalt määratleti veel arengukavas, et Tambre piirkonna veevärgi ja kanalisatsiooni lahendamiseks kavandatakse majanduslikult tõhusama lahenduse leidmine. Noorte ettevõtlikkuse toetamiseks kavandatakse ruumide pakkumist õpilasfirmadele, kes soovivad ettevõtlusega edasi tegeleda pärast õpilasfirmade perioodi edukat lõppu.

Linnapea Kalev Härk sõnas: "Arengukavas on võrdselt olulised linnaruumi ja kaasaegsete vaba aja veetmise võimaluste parandamine ning elanike aktiivsuse ja ettevõtlikkuse toetamine.
Valga linn ühineb sel sügisel Karula, Taheva, Tõlliste ja Õru vallaga, mille järel koostatakse uuele ühisele omavalitsusüksusele uus arengukava 2018. aasta jooksul."

 

Hele Heletäht
Valga Linnavalitsuse avalike suhete spetsialist
766 9902; 5347 2255

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?