Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linnas toimuvad nii heakorra- kui mõttetalgud

05.05.2017

Valga linnas toimuvad nii heakorra- kui mõttetalgud

Valga linnavalitsus on sellel aastal võtnud eest vedada kahed ülelinnalised talgud: 5. mail kella 12st kuni 15ni toimuvad heakorratalgud "Pedeli rannahooajaks vormi" ja 6. mail kella 10st kuni 16ni mõttetalgud „Paku oma kodulinnale Valgale väärt idee".

Heakorratalgutel osalejad kogunevad reedel Pedeli rannamaja juurde kell 12, et ühiselt teha hea tervise ja kauni kodulinna hüvanguks värskes õhus paar tundi kasulikku tööd. Plaanis on koristada kogu Pedeli jõeäärne ja -ümbrus prügist, viia ära Pedeli virgestusalal olev liigne ja kasutuskõlbmatu inventar ning korrastada mänguväljakute ja spordiplatside liivaala.

Linnapea Kalev Härki sõnul alustatakse seekord heakorratalgutega tööpäeval, sest nädalavahetusel on kaksiklinnas Valgas-Valkas suur heategevuslik Piirilaat ja selleks ajaks soovime kogu Pedeli virgestusala juba korda saada. Ühtlasi läheme kaasa tänavuse Teeme ära talgupäeva märksõnaga "valmistumine" ja soovime üheskoos linnaelanikega valmistuda Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks.

Teeme ära talgupäeval, 6. mail saavad kõik valgalased ja linna külalised osaleda mõttetalgutel ja pakkuda välja erinevaid kingiideid. Linnavalitsuse inimesed koondavad kõigi talguteemaga kursis olevate ja tulemuseni jõudmisest huvitatud inimeste ideed, et teha Valgas EV100 juubeliks kingitus. Piirilaada külalistel on hea võimalus läbi astuda Valga linnavalitsuse telgi juurest, et mekkida valmivat grilli, mõnusas seltskonnas pisut juttu puhuda ning toredaid ideid genereerida.


Hele Heletäht
Valga Linnavalitsuse avalike suhete spetsialist
766 9902; 5347 2255

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?