Sa asud: Esileht

Prindi

Haljastuseteemaline loeng Valgas

16.03.2017

Loeng  "Tõhusa haljastuse ja targa kodu põhimõtete juurutamine" toimub neljapäeval, 23. märtsil,  algusega kell 11 Valga kultuuri- ja huvialakeskuse ovaalsaalis. Lektor on MTÜ EKKÜ esimees Arvi Altmäe.

MTÜ Eesti Kodukaunistamise Ühendus (EKKÜ) on alates kodukaunistamise liikumise taasalgatamisest 1997. aastal  tegelenud valdavalt esteetilise poolega: edendanud lipukultuuri ning korraldanud konkursse "Eesti kaunis kodu", "Kaunis omavalitsus", "Kaunis  tööstusmaastik", "Kaunis tervisespordirajatis". Viimastel aastatel on lisandunud konkurss "Energiasäästlik kaunis kodu". Nüüd on EKKÜ-l valminud õppematerjal tõhusa haljastuse teemal, mis käsitleb senise väliselt kauni kodu ja sisult energiasäästliku kodu ühendamist tervikuks – targaks koduks. See on seotud Eesti Vabariik 100 sündmustega.

Loengu sihtgrupp on Valga piirkonna omavalitsuste ja volikogude haljastuse ja heakorra eest vastutajad, planeerijad, arhitektid, ehituslubade väljastajad, asutuste ning korteriühistute esindajad, samuti kõik huvilised.

Valga linnavalitsus ostis EKKÜ ettepanekul kahetunnise tõhusa haljastuse teemalise loengu koos õppematerjalidega. Loeng on osalejatele tasuta. Õppematerjali saadame soovijatele e-postiga. Info ja registreerimine tel 5647 9265; anne.vaigre@valgalv.ee. Palume osalemisest teatada  hiljemalt 22. märtsiks.

Anne Vaigre

Valga linnavalitsuse linnahooldusamet

haljastuse vanemspetsialist

 

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?