Sa asud: Esileht

Prindi

Läti tuntud IT-ettevõtte Accenture pakub kaugtöövõimalusi Valka piirkonnas

27.02.2017

Läti tuntud IT-ettevõtte Accenture pakub kaugtöövõimalusi Valka piirkonnas

Läti tuntud IT-ettevõte Accenture otsib kaugtööst huvitatud IT-spetsialiste Valka ja Valga piirkonnast. Tegemist on esimese sellesarnase pilootprojektiga Valka linnas.

Ettevõtte personalijuht Zanda Arnava sõnutsi otsivad nad Valga-Valka piirkonnast oma ettevõttesse töötajaid, kes töötaksid oma kodust ettevõtte heaks. „Ootame tööle IT-spetsialiste, kel on võimalik ettevõttes areneda ning nad saaksid hiljem IT-tudengeid välja koolitama hakata." Ta lisas, et Valka omavalitsus on olnud väga koostööaldis sellise võimaluse loomiseks ning loodab, et pilootprojekt on edukas.

Valka kihelkonnaduuma investor-suhete spetsialist Maris Ozols ütles, et „selline ettevõte on Valkasse olnud väga oodatud ning me loodame, et projekt osutub edukaks." Maris Ozols lisas, et „Kutsun üles kõiki Valga piirkonna spetsialiste huvist teada andma ja kandideerima, sest ettevõte ootab ka eestimaalastest töötajaid." Valga linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialist Sten Otsmaa nõustub oma kolleegiga Valkast ning rõhutab, et „selline võimalus on märgilise tähendusega Valga-Valka jaoks, sest võimaldab pakkuda haritud spetsialistidele tööd nende kodukohas ja luua eeldused valdkonna edasiseks arenguks piirkonnas." Ta lisas, et loodab pilootprojekti edule ning selliste koostöövõimaluste avanemisele ka edaspidi .

Kandideerimiseks on töökuulutus avaldatud internetis ning lisainfot on võimalik saada nii Valka Kihelkonnaduumast (Maris Ozols, maris.ozols@valga.lv, +371 26449919, vene ja inglise keeles) või Valga linnavalitsusest (Sten Otsmaa, sten.otsmaa@valgalv.ee, +372 7669953) kui ka ettevõtte Accenture kodulehelt.

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?