Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linnavalitsus kutsub puidurafineerimistehast Valga piirkonda

12.01.2017

Valga linnapea Kalev Härk saatis sel nädalal puidurafineerimistehase rajamise kavatsusest teatanud ettevõttele OÜ Est-For Invest juhatuse liikmetele üleskutse rajada tehas Valga piirkonda.

„Saatsin kirja Margus Kohavale ja Aado Pollile, kus kutsun neid Valgasse tutvuma kohapeal võimaluste ja oludega ning kaaluma just Valgat tehase asukohana," rääkis linnapea Kalev Härk ja selgitas, et „kirjas tõin välja neile Valga mitmed eelised võrreldes mõne teise Eesti piirkonnaga. Valgal on suurepärane asukoht nii transpordi kui ka tööjõu mõttes, sest Valgal on raudteeühendus nii Läti kui ka Venemaaga ning samuti on tehasel võimalik leida vajadusel tööjõudu Põhja-Lätist."

„Loodan, et ettevõtjad näevad Valga piirkonnas potentsiaali. Oleme valmis igakülgselt toetama tehase rajamist Valga piirkonda," kinnitas linnapea Kalev Härk. Linnapea saatis kirja ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Urve Palole selleks, et ministeerium toetaks ettevõtet just Valga piirkonda tehase rajamisel.

„Valga on tööstuse jaoks tervikuna väga hea asukohaga," sõnas linnapea Kalev Härk ning lisas, et „julgustan ka teisi ettevõtteid rajama tehaseid Valka. Valga linnavalitsus on valmis toetama tööstuse rajamist ja arendamist vastavalt võimalustele."

 

Sten Otsmaa
Valga Linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialist
766 9953; 5349 8683

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?