Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linna tegevust pärjati "Kaasan noort" aumärgiga

06.01.2017

Valga linna tegevust pärjati

Valga linn pälvis 2016. aasta tegevuse eest aumärgi „Kaasan noort" juba enne laste- ja noortekultuuri aasta väljakuulutamist. Eesti Noorteühenduste Liit ja Valgamaa Noortekogu tunnustas Valga Linnavalitsust noorte kaasamise ja noortele osalusvõimaluse tagamise eest tänukirja ja lillekimbuga.

Valgamaa Noortekogu juhatuse liikme Sirli Pippari sõnul on noortele linna toetus väga oluline: „2016 aastal on Valga linn olnud silmapaistev noorte kaasamises ning toetamises kogu maakonnas. Selleks on hea näide noorte omaalgatusprogramm, mis on andnud paljudele noortele võimaluse ennast teostada ning loonud positiivset kõneainet ka teistes Valgamaa omavalitsustes. Samuti on linn noorte jaoks andnud suure panuse vastrajatud ekstreemspordihalli näol, mis on nii Valga kui kogu maakonna noortele oluliseks teostusvõimaluseks. Ka on Valga silma paistnud linnapea Kalev Härki lahkuse poolest - mees ei pane kunagi noorte ees ust kinni, vaid on alati nõus noori ära kuulama ning võimalusel lahendusi otsima."

Eesti Noorteühenduse Liit arendab noorte osalusvõimalusi ja tõstab osalusmotivatsiooni Haridus- ja Teadusministeeriumi toel noortevaldkonna programmi elluviimise raames.

 

Hele Heletäht
Valga Linnavalitsuse avalike suhete spetsialist
766 9902; 5347 2255

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?