Sa asud: Esileht

Prindi

Ettevõtjate sügisene meelelahustuslik spordipäeva toimub 22. oktoobril

11.10.2016

Ettevõtjate sügisene meelelahustuslik spordipäeva toimub 22. oktoobril

Valga Linnavalitsus ja Valka Kihelkonnaduuma kutsuvad Valga piirkonnas ja Valka kihelkonnas tegutsevaid ettevõtteid 22. oktoobril toimuvale traditsioonilisele sügisesele meelelahustuslikule spordipäevale.

Spordipäev toimub sel aastal Valga spordihallis ning lisaks hallis toimuvatele meeskondlikele tegevustele tutvustatakse osalejatele ka vastavatud disc-golfi väljakut ning korraldatakse orienteerumisvõistlus linnapargis. Üritusel osalejatest moodustatakse meeskonnad ning parimaid autasustatakse.

„Mul on hea meel taaskord kutsuda ettevõtjaid traditsioonilisele sügisesele spordipäevale," ütles linnapea Kalev Härk. „Eelmisel nädalal toimunud Ettevõtlusnädalal saime selge signaali, et meie ettevõtjad soovivad panustada linna arengusse ning mõelda kaasa olulistel teemadel," selgitas linnapea ja lisas, et „just seetõttu on seekordne üritus varasemast tihedama programmiga ja fookusega meeskondlikel võistlustel selleks, et vabas õhkkonnas saaksid nii Valga piirkonna ettevõtjad omavahel suhelda ja mõtteid vahetada ning samuti tutvuda Valka piirkonna ettevõtjatega."

Üritusele on oodatud kõik Valga ja Valka piirkondades tegutsevad ettevõtjad koos peredega. Ühest ettevõttest on oodatud osalema kuni kolm ettevõtte töötajat. Osalemisesoovist tuleb teada anda Valga linnavalitsusele hiljemalt 17. oktoobriks (aadressil sten.otsmaa@valgalv.ee või telefonil +372 766 9953).

Spordipäeva näol on tegemist traditsioonilise kakslinnade ühise üritusega, kus on osalejatel võimalik veeta sportlik päev koos teiste ettevõtjate ja kohaliku omavalitsuse esindajatega.

 

Sten Otsmaa
Valga Linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialist
766 9953; 5349 8683

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?