Sa asud: Esileht

Prindi

Valga kesklinnas tegutsevaid ettevõtteid oodatakse ümarlauale

21.09.2016

Valga kesklinnas tegutsevaid ettevõtteid oodatakse ümarlauale

Valga linnavalitsus korraldab 6. oktoobril taas Valga kesklinna ettevõtjatele suunatud ümarlaua "Kesklinn särama", kus arutatakse võimalusi kesklinnapiirkonda atraktiivsemaks muuta ning tunnustatakse viimase aasta jooksul kesklinna arengusse panustanud ettevõtjaid.

"Eelmisel aastal esimesest korda toiminud üritus oli hoolimata vähesest osavõtust konstruktiivne, mistõttu otsustasime selle ka sel aastal korraldada, sest Valga kesklinnal on suur arengupotentsiaal ning kohalikul omavalitsusel ja ettevõtjatel on võimalik koostöös selle arengut edukalt mõjutada," selgitas linnapea Kalev Härk ümarlaua kokku kutsumise vajalikkust. "Sel korral ootame suuremat osavõttu, sest ühelt poolt on kesklinna piirkonnas plaanis lähiaastatel suured arendustööd ja on lisandunud uusi ettevõtjaid, kuid teiselt poolt on näha suurenenud ettevõtjate huvi rääkida kaasa linna arengusse," lisas linnapea.

„Koostamisel on uus üldplaneering, mille jaoks oleme juba mõnda aega erinevatelt huvigruppidelt tagasisidet kogunud," rääkis linnaarhitekt Jiri Tintera ja selgitas kohtumise olulist sellega, et „soovime leida ettevõtjate, elanike ja kohaliku omavalitsuse huvide ja soovide ühise osa ning lähtuda oma edasises tegevuses selliselt, et see rahuldab võimalikult paljude huvigruppide erinevaid soove ja ootuseid."

Ümarlaual tunnustatakse esmakordselt ka viimase aasta jooksul kesklinna arengusse, säravamaks ja ilusamaks tegemisse panustanud ettevõtteid. "Tahame avaldada oma tänu ja tunnustada ettevõtjate ponnistusi selle nimel, et nende ettevõte oleks linnas nähtav ja muudab seeläbi ka linnakeskkonna atraktiivsemaks," sõnas linnapea Kalev Härk.

Käesoleval aastal tunnustatakse kuni kolme ettevõtet, kes on oma ettevõtte arendamisel linnapildi parendamisse panustanud. Tunnustamise jaoks on oodatud kandidatuuri esitama kõik linnaelanikud, organisatsioonid, ettevõtted ja ka ettevõtte töötajad ise. Tunnustamiseks saab esitada kandidaate klikkides siin kuni 29. septembrini 2016.

Ümarlaud toimub 6. oktoobril kell 17.00-18.30 endises Valga postijaamas (Raja tn 6). Ümarlaual osalemiseks tuleb enda osalemisest teada anda hiljemalt 3. oktoobriks 2016 kas linnavalitsuse telefonil 766 9910, meiliaadressil valgalv@valgalv.ee või registreerides end siin.

Lisainfo:

Sten Otsmaa
Valga Linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialist
766 9953; 5349 8683

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?