Sa asud: Esileht

Prindi

Valga linna ettevõtjate seas viiakse läbi uuring

18.08.2016

Valga linna ettevõtjate seas viiakse esmakordselt läbi uuring selleks, et selgitada välja ettevõtjate vajadused ja ootused linna arengule. Varasemalt on Valga linna ettevõtjaid küsitletud maakondliku uuringu raames, kuid käesolev uuring keskendub vaid Valga linna ettevõtjatele selleks, et kaasata sisend linna üldplaneeringusse.

„Augustikuu jooksul viiakse läbi kõiki Valga linna ettevõtjaid kaasav uuring," selgitas aselinnapea linnapea ülesannetes Enno Kase. „Soovime välja selgitada millised on ettevõtjate vajadused selleks, et areneda ja kasvada nii, et saaksime linna paremini sellest lähtuvalt planeerida ja arendada," lisas Enno Kase.

„Saadud informatsiooni kasutame täpsemalt linna üldplaneeringu koostamisel," kommenteeris ettevõtluse- ja arenguspetsialist Sten Otsmaa ja lisas, et „küsitlusele vastamise kutse on saadetud kõigile Äriregistri andmetel Valga linnas registreeritud ettevõtjatele, kuid vastama on oodatud kõik Valga linnas tegutsevad ettevõtted." Küsitluse tulemustest antakse teada septembri kuu jooksul.

Ava küsitlus

Lisainfo:

Sten Otsmaa
Valga Linnavalitsuse ettevõtlus- ja arenguspetsialist
766 9953; 5349 8683
sten.otsmaa@valgalv.ee

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?