Sa asud: Esileht

Prindi

100 päeva sajani!

16.11.2017

100 päeva sajani!

Hea sünnipäevaline! Alates 16. novembrist jääb meie kõigi suure sünnipäevani täpselt 100 päeva. Mida soovime sajandivanusele riigile, mida tema rahvale kingime? Võime olla mõttes temaga ja teda vastupidamise eest õlale patsutada, korraldada oma kodukohas talgud ja pidada maha sajandi peo või luua midagi, millest saavad rõõmu tunda nii meie lapsed kui ka lapselapsed.

Just nüüd on õige aeg täiskäiguga oma mõtteid teostama hakata. Eesti Vabariik 100 toimkond aitab kõigi ideid nõu ja jõuga ning EV100 veebileht ev100.ee koondab kõike seda ilusat ja head, mida suure sünnipäeva puhul üle maailma ette võetakse. Vastseliinast Washingtonini - korraldame kõik koos õige ühe suure ja meeldejääva peo, ah?!

16. novembril aitavad mitusada rahvatantsijat Tallinnas Vabaduse väljakul meie kõigiga sadat päeva sajani tähistada. 31. detsembril võtame juubilari sünnipäeva-aasta pidulikult vastu ning juba õige pea ootab meid ees värvikas ja sündmusterohke sünnipäevanädal veebruaris. Need on näpuotsatäis võimalusi, millega EV100 tähistada saame. EV100 veebilehel on sadu kingitusi ja sündmusi, millest juubeliperioodil osa saada ja neid tuleb sinna pidevalt juurde. Tule ja vaata järele!

Jaanus Rohumaa
EV100 korraldustoimkonna juht

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?