Sa asud: Esileht

Prindi

Elron sõidutab laulu- ja tantsupeolisi Tallinnas tasuta

14.06.2017

Tallinnas toimuval XII noorte laulu- ja tantsupeol „Mina jään" pakub Elron kõigile peolistele käepaela ettenäitamisel Tallinna piires rongides tasuta transporti. Tasuta saab sõita 27. juunist kuni 2. juulini esimeses tsoonis ehk Laagri, Liiva ja Vesse peatusteni.

Kaugemalt tulevatel esinejatel on vähemalt 10-liikmelise grupi puhul võimalik taotleda kuni 30-protsendilist soodustust. Soodustuse saamiseks palume sõidusoovist teada anda hiljemalt 21. juuniks aadressil info@elron.ee.

„Elron toetas ka 2014. aastal toimunud laulu- ja tantsupidu ning rongisõit oli väga menukas," sõnas Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „On oluline, et kõik peol osalejad saaksid kiirelt ja mugavalt ringi liikuda. Meil on hea meel, et saame Eestile olulise suursündmuse õnnestumisele kaasa aidata," lisas Kongo.

XII noorte laulupeol osaleb enam kui 800 kollektiivi, tantsupeol ligemale 600 tantsu- ja võimlemisrühma ning rahvamuusikute kontserdil astub üles ligemale 50 kollektiivi. Rongkäigul kõnnib üheskoos pea 40 000 peolist.

„Osalejate suure arvu tõttu on laulu- ja tantsupidu ka suur logistiline pingutus ning on tervitatav, kui partnerid annavad oma panuse selle õnnestumisele," ütles Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA teabejuht Sten Weidebaum.

XII noorte laulu ja tantsupidu toimub 30. juunist - 2. juulini 2017 Tallinna lauluväljakul ja Kalevi staadionil. Noorte laulupeo peadirigent on Heli Jürgenson, tantsupeo pealavastaja on Margus Toomla.
Rohkem infot www.elron.ee/laulupidu

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee ) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2016. aastal tehti Elroni rongidega 6,8 miljonit reisi, mis on 4% rohkem kui 2015. aastal.

Täiendav informatsioon:
Ronnie Kongo, Elroni müügi- ja arendusjuht
Tel: 6 737 413; e-post: ronnie.kongo@elron.ee
Liina Hallik, Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht
Tel: 6 737 416; e-post: liina.hallik@elron.ee

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?