Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

23. jaanuaril Valga kinos Säde kell 19 "Pilvede all. Neljas õde" ja kell 21 "Astraal 4: Viimane võti"

22.01.2018

Teisipäeval, 23. jaanuaril Valga kinos Säde kell 19 "Pilvede all. Neljas õde" ja kell 21 "Astraal 4: Viimane võti" kultuuri- ja huvialakeskuses Kesk tn 1, Valga.

 • kell 19 "Pilvede all. Neljas õde"
  Žanr: draama
  Filmi pikkus: 1h 55 min

Kolm õde (naistearst Piret, sisekujundaja Mari ning psühholoog Kertu) saavad ootamatult teada, et neil on üks õde veel... Rabav uudis paneb proovile peresisesed suhted ning sunnib küsima, miks on ema tütarde eest oma esiklapse olemasolu varjanud. Kui ootamatult välja ilmunud neljas õde otsustab Haapsallu tulla, et oma ema ja kolme õega kohtuda, saavad alguse sündmused, mida keegi ei osanud oodata. Kas veri on paksem kui vesi ja võõrast saab oma? Tõde ei halasta kellelegi.

"Pilvede all. Neljas õde" toob ekraanile sündmuse, mis toimub telesarja "Pilvede all" tegelaste tänasest päevast 4-5 aastat hilisemas tulevikus. Seega on populaarse telesarja vaatajatel põnev võimalus heita pilk oma lemmikute tulevikku (kuidas kellegi elu on edasi läinud), kuid samas on film eraldiseisev lugu, mis pakub emotsiooniderohket ja haaravat vaatamist ka neile, kes pole sarja "Pilvede all" kunagi näinud (kuid võimalik, et pärast filmi vaatamist hakkavad ka sarja jälgima).

Film on valminud telesarja "Pilvede all" produktsiooni ning telekanali Kanal 2 koostöös.

Osta pilet siin

 • kell 21 "Astraal 4: Viimane võti"
  Žanr: põnevik, õudus, müsteerium
  Filmi pikkus: 1h 43 min
  Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Hitt-triloogia „Astraal" loojad toovad teieni "Astraal 4: Viimane võti". Õudusfilmis kehastab taas Lin Shaye dr Elise Rainier'd, andekat selgeltnägijat, kes seisab sel korral silmitsi seni hirmsaima ja isiklikema kummitamisega, mis leiab aset ta oma kodus.

Filmi stsenarist on Leigh Whannel („Saag"), kes kirjutas triloogia ja lavastas filmi „Astraal 3"; produtsendid on samad, kes varemgi - Jason Blum („Patupuhastuse" sari, „Kao ära"), Oren Peli („Paranormaalne aktiivsus") ja kaasautor James Wan („Kurja kutsumine", „Kiired ja vihased 7"). Režissöör on uustulnuk Adam Robitel („The Taking of Deborah logan").

Lisaks Shayele teevad filmis kaasa Angus Sampson, Whannell, Josh Stewart, Caitlin Gerard, Kirk Acevedo, Javier Botet, Bruce Davison, Spencer Locke, Tessa Ferrer, Ava Kolker ja Marcus Henderson.

Osta pilet siin

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?