Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

18. jaanuaril kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Andrus Vaariku loodud ja esitatud lugu ''Elu on parim meelelahutus''

17.01.2018

Neljapäeval, 18. jaanuaril kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Andrus Vaariku loodud ja esitatud lugu ''Elu on parim meelelahutus'' (Pärast surma jõuab mossitada küll) võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused.

Andrus Vaariku loodud ja esitatud lugu võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. "Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida. Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll." See ei ole valmis tekstiga etendus, vaid sünnib igal õhtul uuesti. Publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida ja küsimusi esitada, mis toob ootamatuid pöördeid ja lõpptulemus on alati erinev.

Pilet 13-15 € - Õpilane/ tudeng/ pensionär 13 €; Täispilet 15 €

Osta pilet siin

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?