Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

30. oktoobril kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Endla teatri etendus "Kõik naistest"

30.10.2017

Esmaspäeval, 30. oktoobril kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Endla teatri südamlik komöödia "Kõik naistest"

Autor: Miro Gavran
Tõlkija: Hendrik Lindepuu
Lavastaja ja kunstnik: Kaili Viidas

Osades: Carmen Mikiver, Karin Tammaru, Liina Tennosaar

Etendus kestab 2 tundi ja 25 minutit (koos vaheajaga)

Miro Gavran on üks kaasaja populaarsemaid Horvaatia kirjanikke, kelle loomingusse kuulub muuhulgas ligikaudu 40 näitemängu.

"Kõik naistest" on eluline, lõbus ja ootamatuid üllatusi pakkuv näidend, kus põimuvad viis erinevat lugu ja viisteist tegelaskuju, keda kehastavad kolm näitlejannat. Laval kohtuvad erinevas vanuses naised: alates väikestest tüdrukutest lasteaias kuni soliidses eas prouadeni vanadekodus. Kõigil naistel on kõrged väärtushinnangud ja selge maailmapilt. Paraku pole ideaalide järgi elamine enamasti võimalik, sest elu pisiasjad teevad omad korrektuurid. Ükskõik, kas tehakse head või halba, ollakse aus või silmakirjalik, kutsub see esile vastureaktsiooni. Armastust ei ole vihkamiseta, konkurentsi sõpruseta, vanadust nooruseta, sõltuvust vabaduseta ega andestamist reetmiseta. "Kõik naistest" jutustab meile sõbralikult enesekriitilise loo naiseks olemisest, mis toob samaaegselt silmanurka härda pisara ja suule muheda naeratuse.

Esietendus 20. veebruaril 2015 Küünis

Piletiinfo: sooduspilet 13 eurot (pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja) ja tavapilet 15 euro. Võimalus osta Piletilevi vahendusel

Või kultuuri- ja huvialakeskusest: tel 766 9970, 5332 7622, info@valgakultuurikeskus.ee


 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?