Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

23. ja 24. septembril Valga kinos Säde linastuvad filmid

21.09.2017

Nädalavahetusel, 23. ja 24. septembril linastuvad Valga kinos Säde järgmised filmid:

  • kell 17.15 koguperefilm Lego Ninjago 2D
  • kell 19.00 Kingsman: Kuldne ring 2D

Lego Ninjago film

Žanr: animatsioon
Eesti keeles, subtiitriteta
Filmi pikkus: 1h 41 min

Selles suure ekraani Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad. Vaimuka ja targa kung fu õpetaja Wu juhendamisel peavad nad alistama kurja sõjapealiku Garmadoni ehk Maailma Halvima Tüübi, kes on ühtlasi ka Lloydi isa.

Selles võimsas heitluses lähevad kokku erinevad lahingurüüd ning isa ja poeg, ning see vihane, kuid distsiplineerimata meeskond kaasaegseid ninja'sid peab õppima egosid valitsema ja koos tegutsema, et valla päästa oma tõeline jõud.

Jan Uuspõld annab hääle kung fu õpetajale Meister Wu'le; Sepo Seeman on kuri sõjapealik Garmadon; Christopher Rajaveer mängib noort Lloydi; ja Tiina Tauraite on Lloyd'i ema Koko.

Salajases ninja'de meeskonnas on Taavi Teplenkov on Kai; Toomas Krall annab hääle Cole'ile, Jaanus Tepomees on Jay; Priit Matiisen mängib Zane'i ja Kristel Aaslaid on Nya.
Osta pilet siin!

Kingsman: Kuldne ring
Alla 14-aastastele keelatud!

Žanr: Komöödia, märul, seiklus
Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid
Filmi pikkus: 2h 20 min2015. aastal tutvustas üllatushitt "Kingsman: Salateenistus" maailmale iseseisvat rahvusvahelist luureagentuuri Kingsman, mis tegutseb erakordse diskreetsuse ja salastatuse tähe all ning mille eesmärgiks on maailma turvalisuse tagamine. Filmis "Kingsman: Kuldne ring" seisab meie kangelaste ees uus väljakutse. Kui nende peakorter hävitatakse ning maailma hoitakse pantvangis, viib ootamatu niidiots nad ookeani vastaskaldale, kus tegutseb sarnane salaorganisatsioon Statesman. Kardinaalselt erineva stiiliga agendid asuvad tegutsema ühise eesmärgi nimel: päästa maailm.

Lavastaja: Matthew Vaughn. Stsenaarium: Jane Goldman ja Matthew Vaughn, Mark Millari ja Dave Gibbonsi koomiksi "The Secret Service" ainetel. Osades: Oscari-võitja Colin Firth ("Kuninga kõne"), Oscari-võitja Julianne Moore ("Boogie Nights"), Taron Egerton ("Kotkas Eddie"), Mark Strong ("RocknRolla"), Oscari-võitja Halle Berry ("Monster's Ball"), Pedro Pascal ("Troonide mäng"), Oscari-võitja Sir Elton John, Channing Tatum ("21 Jump Street") ja Oscari-võitja Jeff Bridges ("Hell or High Water").
Osta pilet siin!

Piletiinfo: täispilet 4 €; lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 2.50 €; lapsed kuni 3-aastased (süles) tasuta!
3D prillid 1.50 €. Piletid ja prillid müügil ainult infolauas. Ostetud prillid saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

Piletite eelmüük

Piletid müügil veebilehel Piletimaailm, kust saab valida sobiva seansi, kohad ning piletite tüübi.

Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust
Kinoseansi pileteid müüakse 1 tund enne seansi algust ning internetis eelmüügina nädal enne seanssi. Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes. Veebist ostetud pileteid kassast välja ei lunastata!

Eelmüük piletitele avaneb tavaliselt nädal enne seanssi.

 

 

 

 

 

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?