Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

22. septembril kell 11.30-14.00 Valga Väärikate ülikooli õppeaasta avamine kultuuri- ja huvialakeskuse ovaalsaalis

18.09.2017

Reedel, 22. septembril kell 11.30-14.00 Valga Väärikate ülikooli õppeaasta avamine Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse ovaalsaalis. Väärikaid õppijaid tervitab ja peab avakõne linnapea Kalev Härk, millele järgneb koolitus turvalisuse teemadel.

  • Esimeses loengus käsitletakse tuleohutuse teemasid, häid soovitusi ja praktilisi nõuandeid annab Päästeameti Lõuna päästekeskuse ennetustöö büroo vanemspetsialist Merle Liba.

Väärikate ülikooli on oodatud kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kel vanust 60+ . Ootame meie endiseid kui ka uusi õppijaid, registreerimine kohapeal.

Aktiivne kuulaja, kes võtab osa 75% loengutest, saab kevadisel lõpuaktusel Tartu Ülikooli tunnistuse.

„Väärikate ülikoolis osalemise tingimuseks ei ole kõrgharidus, vaid eelkõige huvi teadmiste ja enesetäiendamise vastu. Loengutes käsitletakse huvipakkuvaid teemasid, näiteks: ohutus, tervis, loodus, keskkond, poliitika, suhted, ettevõtlus, seadusandlus ja psühholoogia," ütles Valga väärikate ülikooli projekti eestvedaja Valga linnavalitsuse haridus-ja kultuuriameti juhataja Anneli Rants ning lisas, et võimalusel korraldatakse ka eesmärgipäraseid väljasõite.

Väärikate ülikool tegutseb Valgas 2015. aastast. Igal aastal on õppijaid lisandunud: alustati 70 huvilisega, eelmisel õppeaastal oli juba üle 90 osaleja.

Lisainfo:

  • Valga linnavalitsuse haridus- ja kultuuriameti juhataja Anneli Rants, tel 515 1759.

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?