Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

30. ja 31. augustil Valga kinos Säde linastuvad filmid

29.08.2017

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses kinos Säde linastuvad filmis:

 • Kolmapäev, 30. augustil
  • kell 14 "Emoji film"
  • kell 17 "Paras pähkel 2"
  • kell 19 "Barry Seal: mees üle Ameerika"
 • Neljapäeval, 31. augustil
  • kell 17 "Emoji film"
  • kell 19 "Barry Seal: mees üle Ameerika"

30. augustil kell 14 linastub eestikeelne 2D koguperefilm "Emoji film"

Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1h 31 min

„Emoji film" paljastab meie nutitelefonides peituva salamaailma. Sõnumirakendustes on peidus Textopolis, kihav linn, kus elavad kõik su lemmik-emojid. Selles maailmas on kõikidel emojidel ainult üks nägu - kõigil peale Gene'i, elaval ja püsimatul mitme näoga emojil.

Gene soovib olla normaalne nagu kõik teised ning selleks palub ta abi oma parimalt sõbralt Hi-5'lt ja koodimurdjalt Jailbreakilt. Koos asuvad nad eepilisele äpiseiklusele läbi paljude rakendustele, millest igaühes peitub metsik ja lõbus maailm. Kõikide emojide saatus sõltub kolmest sõbrast, kes peavad päästma oma maailma, enne kui see igaveseks kustutatakse.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Rasmus Kaljujärv, Indrek Ojari, Mirtel Pohla, Külli Reinumägi, Evelin Võigemast, Lauri Saatpalu, Märten Männiste, Ivo Linna, Ott Sepp, Getter Jaani, Elisabet Reinsalu ja paljud teised.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör on Erki Aule, dublaažiprodutsent Jette Karmin.

Osta pilet

30. ja 31. augustil kell 17 linastub kinos eestikeelne koguperefilm „Paras pähkel 2"

Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1h 31 min

Kui kuri linnapea otsustab maha raiuda Vabaduse pargi puud ja rajada selle asemele tohutu lõbustuspargi, ühendavad seda parki koduks pidavad karvased ja sulelised oma jõud. Nende eesmärk: teha ära linnapeale ja tolle käsilastele, vallutada tagasi armastatud park ja päästa oma kodu.

Hoogne seikluskomöödia "Paras pähkel 2" on järg 2014. aasta üllatushitile. Loo lavastaja Cal Brunker on aidanud luua selliseid miljonite kinosõprade lemmikuid nagu "Käsilased", "Jääaeg 5" ja "Lemmikloomade salajane elu".

Osta pilet

30. ja 31. augustil kell 19 linastub kinos põnevik „Barry Seal: mees üle Ameerika" 

Žanr: põnevik, krimi
Filmi pikkus: 1h 54 min

Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid!

Alla 12-aastastele keelatud!

Tõestisündinud lool põhinev hoogne ja humoorikas kelmilugu räägib USA ajaloo ühe suurima CIA salaoperatsiooni võtmeisikust Barry Sealist (Tom Cruise), kes alustas lihtsa kommertspiloodina, kuid kellest sai CIA ja Pablo Escobari kartelliga ohtlikku topeltmängu mängiv kaubaagent ning rahapesu meister. Mehe eriline oskus mängleva kergusega manipuleerida narkosõja kõikide osapooltega koos ohtra isikliku sarmi ja muljetavaldavate piloodioskustega tegi Sealist kiirelt hiigelvaranduse omaniku. Põgenemised, arreteerimised, vangla ja tapmiskatsed moodustasid Barry elu orgaanilise osa, kuid ohtlikust mängust lõputult puutumatuna välja tulla ei õnnestu kellelgi.

Salakaubakuningat Barry Seali kehastab alati supervormis ja kelmikas Tom Cruise (Mission Impossible filmid) ning tema CIA kontakti Monty Schaferit Domnhall Gleeson (Ex_Machina). Barry vankumatu ning veetleva abikaasa Lucy rollis näeme Sarah Wright'i (Made of Honor, Walk of Shame). Põneviku produtsendid on filmide A Beautiful Mind, Rush ja Apollo 13 tegijad Brian Grazer ja Ron Howard ning režissööritoolis istub Doug Liman, kes Tom Cruise'iga varem koostööd teinud filmis Edge of Tomorrow.

Osta pilet

Lisainfo:

 • Kinoseansi pileteid müüakse 1 tund enne seansi algust ning internetis eelmüügina nädal enne seanssi. Veebist ostetud piletid tuleb kinosaali sisenedes ette näidata kas väljaprinditult paberil või nutiseadmes.
 • Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust.
 • Piletid ja prillid müügil ainult kultuuri- ja huvialakeskuse infolauas. Ostetud prillid (1.50 €) saab endale ning saab järgnevad korrad kasutada!

 

 

 

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?