Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

28. augustil Valga kinos Säde linastuvad filmid

25.08.2017

Esmaspäeval, 28. augustil linastuvad kultuuri- ja huvialakeskuses Valga kinos Säde (Kesk tn 1) ekraanil järgmised filmid:

  • kell 17 - 3D perefilm "Paras pähkel 2"
  • kell 19 - 2D film "Palgamõrvari ihukaitsja"

Esmaspäeval, 28. augustil kell 17 koguperefilm "Paras pähkel 2" (The Nut Job 2: Nutty by Nature) eesti keeles.
Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1h 31 min

Kui kuri linnapea otsustab maha raiuda Vabaduse pargi puud ja rajada selle asemele tohutu lõbustuspargi, ühendavad seda parki koduks pidavad karvased ja sulelised oma jõud. Nende eesmärk: teha ära linnapeale ja tolle käsilastele, vallutada tagasi armastatud park ja päästa oma kodu.

Hoogne seikluskomöödia "Paras pähkel 2" on järg 2014. aasta üllatushitile. Loo lavastaja Cal Brunker on aidanud luua selliseid miljonite kinosõprade lemmikuid nagu "Käsilased", "Jääaeg 5" ja "Lemmikloomade salajane elu".

Osta pilet

Esmaspäeval, 28. augustil kell 19 action-komöödia "Palgamõrvari ihukaitsja"
Žanr: komöödia, märul
Filmi pikkus: 1h 58 min
Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid!

Alla 14-aastastele keelatud!

Maailma edukaim palgamõrvar (Samuel L. Jackson) on otsustanud senisele elule selja pöörata ning anda tunnistusi Haagi rahvusvahelises kohtus oma endise tööandja vastu. Viimane pole mingi suvaline kurjategija, vaid ühe Ida-Euroopa riigi räpane ja mõrvarlik eks-president (Gary Oldman), kelle käsutuses on peaaegu piiramatus koguses treenitud palgasõdureid ning kes on valmis kasutama mistahes vahendeid, et tunnistajapink tühjaks jääks. Ainus, kes suudaks päeva päästa, on maailma parim ihukaitsja (Ryan Reynolds), kelle klient on teda varem korduvalt tappa üritanud.

Pöörases action-komöödias "Palgamõrvari ihukaitsja" mängivad Ryan Reynolds ("Deadpool"), Samuel L. Jackson ("Tasujad"), Gary Oldman ("Pimeduse rüütel"), Salma Hayek ("Ehast koiduni"), Joaquim de Almeida ("Kiired ja vihased 5", "Desperaado") ja Elodie Yung ("Daredevil"). Filmi lavastas Patrick Hughes ("Palgasõdurid 3", "Red Hill").

Osta pilet

 


 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?