Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

10.-16. aprillini noortekeskuses Sammuvõistlus

09.04.2017

Valga Avatud Nooreteskuse kutsub kõiki osalema Sammuvõistlusel!

Võistluse eesmärk ja ülesanne

  • Võistluse eesmärgiks on propageerida tervislike eluviise noorte vanuses kuni 26 eluaasta hulgas. Ülesandeks on tervislike eluviiside propageerimine Valga Avatud Noortekeskuse noorte seas.

Aeg ja koht

  • Võistlus leiab aset 10.04-16.04.2017. Võistluse aeg ja toimumise koht on enda vabalt valitud aeg ja koht ette antud nädala jooksul.

Juhtimine

  • Võistluse korraldaja on Valga Avatud Noortekeskus. Täpsemate küsimuste korral pöörduda Valga Avatud Noortekeskuse noorsootöötaja poole. valgaank@gmail.com

Osavõtjad

  • Osaleda saavad kõik, kes soovivad vanuses 7-26.

Võistluste süsteem

  • Võitja väljaselgitamisel võib osaleja kasutada enda vabal valikul rakendust, mis salvetab teekonna ja sammude arvu päevas. Iga päeva lõpus saadab osaleja on kogutud sammudest pildi või ekraanitõmmise.

Paremusjärjestuse selgitamine Võistluse paremusjärjestik moodustatakse nädala jooksul kogutud sammude põhjal. Võidab see, kes ette antud nädala jooksul on kõndinud/jooksnud kõige enam samme. Võitja selgitatakse välja osalejate vahel, kes on saatnud igapäevaselt oma sammude hulga ning teekonna pikkusest pildi/ekraanitõmmisest.

Registreerimine

  • Registreerida saab Valga avatud Noortekeskuses noorsootöötaja juures või Valga ANK Facebooki lehe kaudu

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?