Sa asud: Esileht    Nädal Valgas

Prindi

20. jaanuaril kultuuri- ja huvialakeskuses kinos Säde kell 17 "Lumekuninganna 3: Tuli ja jää" ning kell 19 "Peidetud ilu"

17.01.2017

Reedel, 20. jaanuaril Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses kinos Säde linastuvad järgmised filmid:

  • kell 17 koguperefilm  "Lumekuninganna 3: Tuli ja jää" 3D
  • kell 19 draama "Peidetud ilu" 2D

"Lumekuninganna 3: Tuli ja jää"

Žanr: animatsioon, kogupere
Filmi pikkus: 1h 29 min
Eesti keeles, venekeelsed subtiitrid!

Kangelanna Gerda sai võitu nii Lumekuningannast kui ka Lumekuningast, kuid ei suuda ikka rahu leida. Ta unistus on leida vanemad, kelle kord Põhjatuul kaasa viis, ja taas perekond olla. Nii asubki Gerda ühes sõpradega põnevale rännakule, et leida vanemad ja teel uusi raskusi seljatada. Nad avastavad trollide iidse võlueseme - Tule ja Jää kivi. Sellest peale ei lähe miski enam algse plaani järgi.

Kas Gerda suudab võluväe alistada ja pere tagasi saada? Vastus selgub peagi loos, kust ei puudu lahkus, vaprus, sõprus, salapära, perearmastus ja muidugi õnnelik lõpp!

Filmis andsid tegelastele hääle Eesti näitlejad: Karin Rask, Tönu Oja, Priit Valkna, Tarvo Krall, Emil Rutiku, Toomas Krall, Meeli Seermaa, Kristiine Truu, Kristi Aule, Andres Liivak ja Andrus Kasesalu.

"Peidetud ilu"

Žanr: draama
Filmi pikkus: 1h 37 min
Inglise keeles, eesti- ja venekeelsed subtiitrid
Alla 12 - aastastele mittesoovitatav!

Kui edukas New Yorgi reklaamijuht elab üle isikliku tragöödia ja muutub elu suhtes ükskõikseks, mõtlevad ta sõbrad välja drastilise plaani, et ta mustast august välja tuua, enne kui ta kõik kaotab. Viies ta viimse piirini, sunnivad nad teda tõega silmitsi seisma üllataval ja sügavalt inimlikul viisil.

Oscari-võitjast režissööri David Frankeli mõtlemapanev draama uurib, kuis ka raskeimas kaotuses võib leida ilu, ning kuidas armastus, aeg ja surm täiel rinnal elatud elus põimuvad.

Filmis teevad kaasa sellised staarid, nagu Will Smith („Suitsiidisalk", „Peapõrutus"), Edward Norton („Lindmees ehk (võhiklikkuse ootamatu voorus)"), Keira Knightley („Imiteerimismäng"), Michael Peña („Marslane"), Naomie Harris („Spectre"), Jacob Latimore („Labürindijooksja") ning Oscari-võitjad Kate Winslet („Ettelugeja", „Steve Jobs") ja Helen Mirren („Kuninganna", „Trumbo").

Kino Säde asub Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse teatrisaalis (Kesk tn 1, Valga)
Uksed avatud 30 minutit enne seansi algust

PIletiinfo:
Piletid ja prillid müügil infolauas. Kinoseansi pileteid müüakse 1 tund enne seansi algust

Täispilet 4.00€
Lapsed, õpilased, pensionärid (dokumendi esitamisel) 2.50€
Lapsed kuni 3.a (süles) tasuta

3D prillid 1.50 €

 

 

 

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?