Sa asud: Esileht    Kodanikule    Sport ja noorsootöö

Prindi

Sport ja noorsootöö

Valga linnas on head võimalused sportimiseks: kaasaegne spordihall, staadion ja korrastatud spordirajatised. Linnas tegutseb  26 spordiklubi, milles on tegevad ligemale 400 noorsportlast keda juhendavad litsentseeritud noortetreenerid.

Keskstaadion loob suurepärased võimalused kergejõustiklastele ning jalgpallureile treeningute ja võistluste korraldamiseks.
Head tingimused oma oskuste arendamiseks on jalgpalluritel ka Kungla tänava valgustatud jalgpallistaadionil, mis sai 2009. aastal täiesti uue 3. põlvkonna kuntsmurukatte.

2005. aastal valminud Valga Spordihall on omanäolisemaid Eestis. Suhteliselt väikesele pinnale on ära mahutatud täismõõtmetes pallimängudeväljak ning kergejõustiku harrastamiseks jooksuovaal ning 60 m sirge ja hüppesektorid.

Valga spordiürituste korraldamisega tegeleb linna allasutus Valga Sport. Täpsem info asutuse kodulehel www.valgasport.ee

Valga linna noorsootööteenustega tegeleb alates 1. veebruarist 2017 linna allasutus Valga Avatud Noortekeskus. Noortekeskus asub J. Kuperjaonovi tänav 9.

Alates 1. jaanuarist 2016 on võimalik Valga linna noortel taotleda linna käest projektidele toetusi.

 

Spordivaldkonna kontaktid:

Karl Kirt
Spordi- ja noorsootöö spetsialist
karl.kirt@valga.ee; 5919 4744

Meelis Kattai
Valga Sport juhataja
meelis@valgasport.ee; 5347 8170

Noorsootöövaldkonna kontaktid:

Karl Kirt
Spordi- ja noorsootöö spetsialist
karl.kirt@valga.ee; 5919 4744

Maarja Mägi
Valga Avatud Noortekeskuse juhataja
5332 7629, valgaank@gmail.com

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?