Sa asud: Esileht    Linnakodanikule    Kohalik võim    Linnavolikogu

Prindi

Linnavolikogu

Valga Linnavolikogu kantselei

Kesk tn 11
68203 VALGA

Telefon: +372 766 1553; mob +372 529 0353
Fax: +372 766 1079
E-post: volikogu@valgalv.ee
Juhataja-referent Ene Elango


Valga Linnavolikogu kantselei põhimäärus

 

Valga Linnavolikogu liikmete kontaktid:

  • Esimees Ivar Unt


Ivar.Unt@volikogu.valga.ee
Mob: 528 4217

  • Aseesimees Jüri Teder


Jyri.Teder@volikogu.valga.ee
Mob: 515 0615

  • Aseesimees Külliki Siilak


Kylliki.Siilak@volikogu.valga.ee
Mob: 521 0752

Liikmed:

  • Jaan Balodis


Jaan.Balodis@volikogu.valga.ee
Mob: 524 7332

  • Vladimir Baranov


Vladimir.Baranov@volikogu.valga.ee
Mob:  506 3992

  • Julia Belova


Julia.Belova@volikogu.valga.ee
Mob: 553 9417

  • Viktor Haljaste


Viktor.Haljaste@volikogu.valga.ee
Mob: 5809 9523

  • Igor Jallai


Igor.Jallai@volikogu.valga.ee
Mob: 5663 4269

  • Jelena Jallai


Jelena.Jallai@volikogu.valga.ee
Mob: 5569 3883

  • Milvi Karuse


Milvi.Karuse@volikogu.valga.ee
Mob: 5330 8908

  • Meelis Kattai


Meelis.Kattai@volikogu.valga.ee
Mob: 527 5519

  • Jüri Konrad


Jyri.Konrad@volikogu.valga.ee
Mob: 523 5515

  • Kalev Luts


Kalev.Luts@volikogu.valga.ee
Mob: 516 2791

  • Valentina Melehhova


Valentina.Melehhova@volikogu.valga.ee
Mob: 5330 0956

  • Merike Metsavas


E-post: Merike.Metsavas@volikogu.valga.ee
Mob: 527 2238

  • Leida Pettai


Leida.Pettai@volikogu.valga.ee
Mob: 522 1679

  • Feliks Rõivassepp


Feliks.Roivassepp@volikogu.valga.ee
Mob: 522 2963

  • Viljar Schmidt


E-post: Viljar.Schmidt@volikogu.valga.ee
Mob: 526 2091

  • Gleb Sljusartšuk


E-post: Gleb.Sljusartsuk@volikogu.valga.ee
Mob:

  • Vadim Šemeljov


E-Post: Vadim.Semeljov@volikogu.valga.ee
Mob: 520 6635

  • Ilmar Tõlner


E-post: Ilmar.Tolner@volikogu.valga.ee
Mob: 5340 8348

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?