Sa asud: Esileht    Linnakodanikule    Haridus, Kultuur    Kultuur    Mittetulundusühingute andmed

Prindi

Mittetulundusühingute andmed

MTÜ Kontaktisik, aadress, telefoninumber ja
e-post
Valga Kammerkoor
Maarika Reinhold - Liiva tn 14 Valga 68203
telefon 506 9186
e-post: maarika.reinhold@mail.ee
Segakoor "Rõõm" Sirje Päss - Sepa tn 11-19 Valga 68203
telefon 5646 7946,
e-post: sirje.pass@valgamuusikakool.ee
Ansambel "Enelas" Rainer Kuutma - Loode tn 3 Valga 68206
telefon 504 1099
e- post: rainer.kuutma@vkok.ee
Kati Laulustuudio Kati Tamm - E.Enno tn 25-19 Valga 68207
telefon 5695 0442
e-post: katistuudio@gmail.com
Ansambel "Oduvantšiki" Riita Mazaletskaja - Roheline tn 6a -7 Valga 68205
telefon 529 8723
Rahvatantsurühm "Sõsarad" Erika Kärner - Vee tn 1-13 Valga 68207
telefon 5344 7320
e-post: kerika@hot.ee
Rahvatantsurühm "Karikakar" Eha-Helve Süld - Tähe tn 16a - 38 Valga 68207
telefon 529 0372
Rahvatantsurühm "Rukkilill" Tiiu Püss - Tööstuse tn 4-20, 68206, Valga
telefon 509 3402
e-postl: tiiu.pyss@valgapk.edu.ee
Kungla - muusikalid, legendid Siiri Põldsaar - Andrese tn 12 Valga 68205
telefon 5664 3961
e-post: siiri.poldsaar@valgamv.ee
Valga Käsitöökelder asub Aia tn 20

Mai Norman - Spordi tn 4- 4, Valga 68207
telefon 5591 5446
e-post: mainorman@hot.ee

Valga Rockiklubi Ivo Mannine - Jakobi tn 7- 43 Valga 68204 
telefon 521 0882
e-post: ivo@rockiklubi.ee
Valga Piirilinna Bigband
Peeter Norman - Spordi tn 4-4 Valga 68207
telefon 518 6866
e-post: peeternorm@hot.ee
Valga Country Dancers

Marika Sillaots - Tähe tn 20 Valga 68207
telefon 524 6409
e-post: marikaline@hot.ee

Tasakaal (jooga ja ürituste korraldamine) Ruth Jürgens -  Kungla tn 30-1 Valga 68204
telefon 503 3096
e-post: ruth.jyrgens@gmail.com
Stuudio "Tiina"

Tiina Saarmann - Veski tn 3, Valga 68205
telefon 516 3543
e-post: tiina505@gmail.com

Valge Maja Laulukoor

Reet Laanoja - Kungla tn 16, Valga 68206
telefon 5569 6998
e-post: reet.laanoja@valgagym.ee

MTÜ Sammasa


Alla Korkin - Võnnu tn 5, Valga 68205
telefon 502 5229
e-post: allakorkin@gmail.com
Eesti Pensionäride Liidu Valga a/o
tantsurühm "Elujõud"

Mare Oherjus - Tartu tn 5 Valga 68206
telefon 764 1812; 553 1406
e-post: valgakoda@gmail.com

Valga Koerteklubi
Gaida Helandi, Tähe tn 4-3, 68207 Valga
telefon: 56459424
e- post: Valga.Koerteklubi@gmail.com
Stuudio "Joy"

Marina Jerjomina - Kesk tn 3 -10 Valga 68203
telefon 510 0838
e-post: studiojoy@hot.ee

Rahvatantsurühm "Pilleriin"

Tiivi Rüütel, J.Kuperjanovi tn 10, Valga 68207
telefon 5043097
e-post: tiivi@valgapk.edu.ee

Valga Ukraina Selts "Kalyna"

Ruslana Dovha, Pikk tn 45, Valga 68205
telefon 5347 0613
e-post: e-post: dovha.ruslana@gmail.com

Valga Südamesõprade Seltsi laulu- ja tantsuring

Valve Eliaser, Kungla 15, Valga 68204
telefon 5559 4513, 766 1541
e-post: valgakoda@gmail.com

EveMar - linetants

Eve Lahesoo, Allika tn 2 - 40, Valga 68204
telefon 523 3995
e-post: ewel.lewel@gmail.com

Laste Tsirkusestuudio Reveranss
Ljudmila Nevetšerja, J. Kuperjanovi 99, Valga 68207
telefon 5855 4534
e-post: lusille58@mail.ru
Valga Klubi Urban Style

Mari Venski
Kungla 31a Valga 68204
Telefon: +37257405454
mari@jjstreet.ee

Filmiklubi DUUBEL2 Rain Aunapu - Karja 11-10, Valga 68207
telefon 5591 1750
e-post: rain.aunapu@gmail.com
Jazzclub WALK Jaana Oberst - J. Kuperjanovi 66-42, Valga 68207
telefon 5665 2028
e-post: jaana.oberst@gmail.com
Musamõmmi laulustuudio Age Ruuse - Sepa 12, Valga 68203
telefon 524 1721
e-post: ruuseage@hot.ee
Liivimaa Nooreorkester Ants Loos - Kesk 22, Valga 68203
telefon 5345 2932
e-post: ants.loos@valgamuusikakool.ee

 

 

 

 

 

Gallup

Kuhu satute vabal ajal oma kodulinnas kõige sagedamini?